Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

TEMEL DİKSİYON VE ETKİLİ KONUŞMA EĞİTİM SEMİNERİ ODA HİZMET BİNAMIZDA BULUNAN EĞİTİM SALONUMUZDA YAPILDI
blank
 

Bu eğitim sezonu başlayan ve başarılı bir şekilde devam eden seminerlerimize Temel Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitim Semineri ile devam edildi.


ON-ART İletişim Danışmanlık Firması Şirket Yetkilisi ve İletişim Uzmanı Aylin ONART'ın verdiği 2 saat süren seminerde Temel diksiyon ve etkili konuşma tekniklerine neden ve ne zaman ihtiyaç duyarız? Temel diksiyon teknikleri nelerdir? Etkili konuşmanın unsurları nelerdir?Etkili konuşmayı gerçekleştirebilmek için yapılması ve yapılmaması gerekenler nelerdir? konuları anlatılarak, örneklerle katılımcıların da etkin olması sağlandı. Seminere yoğun katılım dikkat çekti.

Gerek iş yaşamında gerekse sosyal ortamda Etkili Konuşma ve karşıdakini doğru cümlelerle ikna edebilme yetisinin gerekliliğini en üst seviyelerde hissettiklerini belirten katılımcılar, verilen seminerin yaşamlarına büyük katkı sağlayacağını söylediler


Bu arada 2010-2011 Yılı Eğitim Programlarımız çerçevesinde bir sonraki seminer 26 Ocak 2011 Günü YÖNETİCİLER İÇİN İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİM TEKNİKLERİ konusunda verilecek.


Katılımcı sayısının 25 ile sınırlı olduğu eğitime katılmak isteyen kişilerin Kuto Eğitim Birimi 6125763 numaralı telefondan kesin katılım teyidi vermesi gerektiği belirtilmektedir.