NEWS

MİLLİ MÜCADELENİN YÜZÜNCÜ YILINDA 19 MAYIS KUŞADASI'NDA COŞKUYLA KUTLANDI

Milli Mücadelenin yüzüncü yılında, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Kuşadası’nda coşkuyla kutlandı. Kutlamalar kapsamında, sabah Atatürk Anıtı’nda çelenk töreni düzenlendi. Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Ahmet Miraç Şengel, Meclis Başkan Yardımcısı Tolga Erdem, Meclis Katip Üyesi Nurgil Gürcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Yıldırım, Buket Çallı, Murat Boranalp, Seydi Yıkılmaz, Meclis Üyesi Yılmaz Ergün ve Kuşadası Ticaret Odası Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları üyelerinin de hazır bulunduğu törenin ardından kutlamalar, bayram töreni ile devam etti. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının yüzüncü yıldönümünde, Kuşadalıların yoğun ilgi gösterdiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, akşam saatlerinde gerçekleşen 19 Mayıs Gençlik Korteji yürüyüşü ve Dünya Atabarı oynuyor etkinliğinin ardından, gençlik konseri ile son buldu.

20 May 2019
Read More
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

Milli Mücadelemizin 100. Yılında, Tüm Ulusumuzun ve Gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Kutluyor, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarını ve Kurtuluş Savaşımızın Tüm Kahramanlarını Saygı ve Rahmetle Anıyoruz. KUŞADASI TİCARET ODASI

17 May 2019
Read More
LÜTFİ SUYOLCU ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE ANILDI

Kuşadası eski Belediye Başkanı M. Lütfi Suyolcu ölümünün 24. yıl dönümünde Kervansaray’da düzenlenen törenle anıldı. Evinin önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Kuşadası Eski Belediye Başkanı Lütfi Suyolcu’nun anma programına Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkan Yardımcısı Tolga Erdem, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Boranalp, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer, Suyolcu’nın ailesi ve çok sayıda Kuşadalı katıldı. Anmada konuşan Lütfi Suyolcu’nın kızı Çiğdem Suyolcu, babasına özlemine dile getirdi ve sevgisinin her geçen gün daha da büyüdüğünü belirtti. LÜTFİ SUYOLCU ONUR ÖDÜLÜ HÜSEYİN ARABUL’A VERİLDİ Anma konuşmalarının ardından M. Lütfi Suyolcu adına bu yıl ilk kez onur ödülü verildi. Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ın da seçici kurulunda yer aldığı ödül, 2019 yılı seçici kurul başkanı ünlü sunucu ve yazar Metin Uca tarafından Kuşadalı hayırsever işadamı Hüseyin Arabul’a takdim edildi.

17 May 2019
Read More
Yayınlarımızı İnceleyin.
Review our Publications.

You can view all of our publications here.

All Publications
KUTO Video & Görsel Arşivi
KUTO Video & Images Archive

You can view our gallery here.

Review Our Gallery
KUTOIMPORTANT ANNOUNCEMENT

SLOGAN