NEWS

ÇALIŞAN GÜLERSE İŞVEREN GÜLER SEMİNERİNE YOĞUN İLGİ

Kuşadası Ticaret Odası tarafından düzenlenen “Çalışan Gülerse İşveren Güler” konulu seminer yoğun ilgi gördü. Yaşam Koçları Hilal Çatak ve Tülay Özçelik tarafından verilen seminerde katılımcılar; kendini tanıma, konfor alanını farketme, değişim için gerekli aksiyonlar, cömertçe dinleme, öze takdir gibi konularda bilgi alırken, işverenin ekip içi iletişimi arttırması, daha proaktif davranış sergileme yönünde farkındalık elde etme ve tüm bunlarla ilgili kendi aksiyonlarını belirleme yönünde çıktılar elde ettiler. Yöneltilen karşılıklı soru ve cevaplarla seminer interaktif olarak gerçekleşti.

20 November 2018
Read More
ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK KUŞADASI'NDA TÖRENLE ANILDI

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümünde Kuşadası'nda düzenlenen törenle anıldı. Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel ve Belediye Başkanı Özer Kayalı'nın Atatürk Anıtı'na çelenk sunumunun ardından saat 09:05'te siren sesleri eşliğinde saygı duruşu, ardından İstiklal Marşı'nın okunması ile devam eden anma töreninde; Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkan Yardımcısı Bülent İlbahar, Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Yıldırım ve Murat Boranalp de hazır bulundu. 10 Kasım Atatürk'ü anma etkinlikleri, Güvercinada Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kongre Salonunda düzenlenen anma programı ile devam etti.

10 November 2018
Read More
ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü ARAMIZDAN AYRILIŞININ 80. YILINDA SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

İlke ve devrimleriyle, başarıları ve eserleriyle tüm dünyaya örnek olan, Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80. yılında saygı ve özlemle anıyoruz. KUŞADASI TİCARET ODASI

9 November 2018
Read More
Yayınlarımızı İnceleyin.
Review our Publications.

You can view all of our publications here.

All Publications
KUTO Video & Görsel Arşivi
KUTO Video & Images Archive

You can view our gallery here.

Review Our Gallery
KUTOIMPORTANT ANNOUNCEMENT

SLOGAN